Alketa Vejsiu pushime si në përralla, nga deti në mal (FOTO LAJM)

Ndoshta e keni ndjekur Alketa Vejsiun në rrjetet e saj sociale dhe e dini sesa shumë poo i shijon ajo këto pushime.

Moderatorja shumë e dashur për publikun ka eksperimentuar shumë dhe ka provuar edhe bregdetin edhe malin këtë verë.

Pasi la detin , tani ajo është duke shijuar natyrën alpine dhe ajrin e pastër në një nga vendet e gjelbra të Italisë.

Pamjet që ka publikuar janë shumë të mrekullueshme dhe komentet që ka marrë janë shumë pozitive. /albeu.com/

Shtuar më 24/08/2017, ora 09:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori