Alketa Vejsiu prezanton fëmijët (FOTO LAJM)
Edhe pse gjithmonë është e rezervuar përsa i përket familjes dhe bashkeshortit , ALketa e ka treguar se ata janë më të rëndësishmit për ta.

Ata për të cilët më së shumti publiku është kurioz janë vogëlushët e Alketës të cilët moderatorja deri më tani ka preferuar t'i mbajë larg vëmendjes së mediave.

Prej disa ditësh Alketa ka filluar pushimet dhe një foto të mrekullueshme në breg të detit, moderatorja nuk ka rezistuar pa e postuar.

Ajo shihet me vajzën Nicole dhe një vogëlush me emrin Dario, për të cilin Alketa nuk ka dhënë më tepër të dhëna se kush është.

foto mungon djali i saj Lioneli./albeu.com/
Shtuar më 31/07/2017, ora 17:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori