Alketa Vejsiu poston si rrallëherë fotografi me djalin (FOTO LAJM)

Edhe pse gjithmonë është e rezervuar përsa i përket familjes dhe bashkeshortit , Alketa e ka treguar se ata janë më të rëndësishmit për ta.

Ata për të cilët më së shumti publiku është kurioz janë vogëlushët e Alketës të cilët moderatorja deri më tani ka preferuar t'i mbajë larg vëmendjes së mediave.

AMa ajo nuk i ka rezistuar dot dëshirës për ta postuar të voglin e saj këtë herë.

"Mami shkon në shkollë. Batanija më e mirë prej kashmiri është përqafimi i tij. Versioni im më i mirë, fëmijët e mi”-ka shkruar ajo mbi fotografinë. /albeu.com/
Shtuar më 30/10/2017, ora 19:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori