Alketa Vejsiu del nga vetja në ishujt ‘'Bahamas'’ (VIDEO)

It gets boring being normal😜🙈🙈

A post shared by TV & EVENT DESIGN & PRODUCTION (@alketavejsiu) on


Moderatorja shumë e dashur e publikut shqiptar Alketa Vejsiu, pushimet e dimrit ka vendosur t’i kalojë në një vend ekzotik.

Alketa rralleherë poston foto mbi përditshmërinë dhe jetën e saj. Së fundmi në disa foto që ka postur në ‘Instagram’ ajo duket se po i shijon shumë pushimet e saj.

''Është e mërzitshme të jesh normale'' shkruan tek një postim i fundit i Alketa Vejsiut.

Në llogarinë e saj në Instagram ajo ka ndarë me ndjekësit një video në të cilën shfaqet jashtë asaj çfarë jemi mësuar ta shohim në ekran.

Alketa po shfrenohet plot qejf në ishujt ‘Bahamas’ dhe po duket më energjike se kurrë më parë e si një femër me shumë stil po rrëmben vazhdimisht vëmendjen me paraqitjet.

Alketa ndoshta të tregojë se edhe pse është një femër me shumë angazhime, anjëherë nuk harron të tregojë shumë kujdes për veten. /albeu.com/
Shtuar më 08/01/2018, ora 11:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori