Alketa Vejsiu dedikim të vëllait: "Jetonim në një familje të thjeshtë por ishim të gëzuar"
Alketa është një prej personazheve më të famshëm të ekranit shqiptar, e cila tregohet mjaft e rezervuar për jetën e saj private.

Mirëpo, kësaj radhe, Alketa Vejsiu duket se ka thyer rregullin e saj për të qenë hermetike në lidhje me jetën e saj private dhe ka postuar një foto ku ajo shihet me të vëllanë, Endri.

Ajo uron vëllain e saj për datëlindje me një foto nga fëmijëria e tyre.

“Me vëllain... Jetonim në një familje të thjeshtë, por ishim të gëzuar! Foto ime e preferuar e fëmijërisë!”- ka shkruar moderatorja e famshme në postimin prekës. /albeu.com/
Shtuar më 13/11/2017, ora 14:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori