Alketa si asnjëherë, poston foto nga shtrati (FOTO LAJM)

Pëlqej
Alketa Vejsiu është prezantuesja e njohur e cila shquhet për pamjen e saj të bukur por edhe suksesin e saj në këtë fushë.

Ajo duket se është larguar pak nga puna dhe angazhimeve të shumta për t'i kushtuar pak kohë vetes.

Këtë e ka bërë të ditur vet Alketa në Instagramin e saj. Si duket ajo ka zgjdhur Alpet e Italisë për të pushuar.

Ndërsa sot për herë të parë moderatorja ka postuar një foto nga shtrati ku shfaq vetëm këmbët e saj dhe pamjen e mrekullueshme që ka përballë. /albeu.com/
Shtuar më 24/02/2018, ora 22:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori