Alketa si asnjëherë, mësoni çmimin e xhaketës me të cilën shkëlqeu mbrëmë

Pëlqej
Moderatorja e emisionit ‘Në kurthin e Piter Pan’ u shfaq në skenë mbrëmjen e djeshme me një xhaketë rozë që e tregonte mjaft elegante.

Edhe pse ajo gjithnjë shfaqet me rroba të shtrenjta, këtë herë duket se Alketa ka kursyer dhe ka veshur një rrobë me cmim të arsyeshëm për të.

Xhaketa e saj kushtonte vetëm 60 euro.

Epo duke marrë parasysh shpenzimet e tjera, Alketa duket se këtë herë ka zgjedhur të zjedhë të lirën. /albeu.com/
Shtuar më 24/04/2018, ora 23:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori