Tha se humbi avionin, por Alketa prezantoi sot Dance With Me

Alketa Vejsiu, aktualisht është prezantuesja e “Dance with me”, që shfaqet çdo të hënë.

Por Alketa lajmëroi në Instagram se ndodhej ende në Firence dhe ka humbur avionin për në Shqipëri.

“Kam humbur avionin dhe se di si i behët për sonte në darke! Kush do ta prezantojë programin????”- shkruante Alketa në Instagram.

POr në prezantim ka qenë vetë ajo dhe mesa duket ka bërë vetëm një shaka me publikun. /albeu.com/
Shtuar më 12/11/2018, ora 20:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori