Alketa bën diçka që nuk e kishte bërë kurrë më parë (FOTO LAJM)

Moderatorja Alketa Vejsiu është një nga njerëzit më të rezervuar në mediat shqiptare.

Ajo nuk hedh foto familjare apo me bashkëshortin dhe gjithmonë nuk ka preferuar të publikojë në rrjete sociale foto me bikini, por duket se këtë herë nuk i ka rezistuar tundimit.

Vejsiu shfaqet e mrekullueshme e veshur me një palë bikini ngjyrë blu dhe duke treguar se është më në formë se kurrë. /albeu.com/
Shtuar më 13/07/2017, ora 16:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori