Alicia Keys, një divë e vërtetë në skenë
Nëpër klipe shfaqet përgjithësisht me veshje lëkure, ku nuk mungojnë pantallonat e saj të zeza. Por ndodh që 33-vjeçarja Alicia Keys, të dalë nga stili i saj dhe të vihet në qëndër të vëmëndjes. Këtë gjë ajo e ka arritur mësë miri, gjatë një eventi ku ka qënë e pranishme me bashkëshortin e saj.

Alicia Keys e njohur për vokalin e saj, natën e mbrëmshme u paraqit në një darkë bamirësie në Nju Jork, me një fustan me dekolte shumë të hapur. Ajo mahniti të pranishmit me fustanin e saj vishje, teksa shoqërohej me bashkëshortin e saj Swizz Beatz. /albeu.com/

Shtuar më 04/06/2014, ora 17:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori