Alfio mban Fatmën në "pëllëmbë të dorës", shihni çfarë bën për partneren pas lindjes (FOTO LAJM)
View this post on Instagram

family team ❤️❣️❤️ @fatma_methasani

A post shared by ALFIO RROTANI (@alfio_rrotani) on

Fatma dhe Alfio janë bërë prindër për herë të parë vetëm dy ditë më par, me vogëlushin të cilin e kanë pagëzuar me emrin Noah.

Çifti e bëri vetë të ditur lajmin duke publikuar pamjet më të ëmbla me vogëlushin e tyre.

Por jo vetëm për vogëlushin, Alfio është shumë i kujdesshëm për Fatmën.

Nëpërmjet një postimin ën Instagram Alfio tregon përkujdesjen e tij ndaj bashkëshortes teksa i than flokët.

"Skuadra e familjes"- shkruan Alfio krahas postimit me partneren e tij./albeu.comShtuar më 30/01/2020, ora 13:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori