Alex tregon hapur se Jennifer është më e mirë se ai
Pëlqej
Një nga çiftet e reja më të dashura për publikun është padyshim është Jennifer Lopez dhe Alex Rodrigues.

Por pavarësisht se Alex është një mashkull i gjatë dhe i bëshëm i cili të bën të mendohesh dy herë ti drejtohesh, ka treguar se në fakt është dikush që e mund dhe ajo është e dashura e tij Jennifer.

Në palestër, Alex Rodriguez nuk dëshiron të përballet me Jennifer Lopez.

“Ne ushtrojmë së bashku gjatë gjithë kohës. Ajo është një fanse e fitnesit dhe është një atlete shumë më e mirë se unë” ka thënë Alex.

“Ajo i bën të gjitha llojet e stërvitjeve, të cilat unë nuk i bëj dot”. /albeu.com/
Shtuar më 12/08/2017, ora 15:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori