Alesia fotografohet pa mendje në plazh, a e përdor fotoshopin?

Pëlqej
Një prej modeleve më të komentuara në Shqipëri, Alesia Bami ka marrë vëmendje të madhe kohët e fundit, ku shpesh herë akuzohet për modifikim të postimeve.

Përvec pamjes së bukur dhe të ëmbël që transmeton, linjat e trupit të saj janë shumë të formuara prej aktiviteteve sportive që zhvillon.

Këtë herë ajo është fotografuar në det, edhe pse ulur duke treguar nëse fotot kanë apo jo Fotoshop.

Ju si mendoni? /albeu.com/
Shtuar më 20/07/2018, ora 16:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori