Alesia Bami konfirmon se tani e tutje do ta shohim në Top Channel
Alesia Bami u largua ng klani me një SMS për shkak se bëri një intervistë ne Top Channel, gjë që sipas Klanit nuk ja lejonte kontrata e punës.

Në intervistat e saj Alesia rrëfeu se nuk ishte në dijeni të kontratës së punës, megjithatë ajo u zëvendësua nga një tjetër velinë në "Stop".

Mirëpo, vetëm disa ditë pas largimit të saj, Alesian do t'a shohim sërish në ekran, tashmë në një tjetër emision dhe televizion.

Bëhet e ditur se shumë shpejt ajo do t'i bashkohet stafit të "E diell" në "Top Channel", ku do të bëjë rubrikën e llotarisë dhe këtë e ka në konfirmuar edhe vetë stafi i e Diell dhe madje edhe Alesia vetë. /albeu.com/
Shtuar më 19/02/2019, ora 20:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori