Alesia Bami bllokon rrjetin me të pasmet "shpërthyese" në plazh (FOTO LAJM)

Ish-velina e emisionit "Stop", Alesia Bami nuk po i ndahet plazhit. Bukuroshja shqiptare ka hedhur edhe një foto nga vendi ku po pushon.

Në Instagram, ajo publikoi fotografinë e radhës, ku shihet në breg të detit, e ulur dhe e veshur me një palë bikini që i kanë nxjerrë linjat e bukura trupore.

pasmet "shpërthyese" padyshim që morën gjithë vëmendjen në këtë foto. Komentet nga ndjekësit në foton e saj janë të shumta.
Shtuar më 12/07/2019, ora 09:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori