Aldo thyen traditën, poston si rrallëherë foton e bashkëshortes

Pëlqej
Çdo shqiptar që e ka dëgjuar të paktën një here e dallon menjëherë se zëri i kujt është, ndërsa për qindra mijëra persona të tjerë, fytyra e drejtuesit të Aldo Morning Shoë mbetet një enigmë.

Kjo pasi Aldo Lipe, regjisori dhe drejtuesi i emisionit të mëngjesit, ka zgjedhur të qëndrojë larg publikut dhe të jetë enigmë për këtë të fundit.

Sigurisht, njerëzit me të cilët ai punon dhe kolegët e tij e njohin Aldon ndaj ky i fundit është brë pjesë e rrjetit social Instagram tashmë prej diss kohësh.

Ama ditën e sotme ai i ka habitur të gjithë pasi ka postuar një foto të gruas së tij teksa ushqen me gji vajzën e sapolindur. /albeu.com/
Shtuar më 21/07/2018, ora 23:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori