Albumi i Taylor Swift, dy milionë kopje të shitura
Albumi më i fundit i Taylor Swift ka shitur më shumë se dy milionë kopje.

Reputation” është albumi i parë që nga ai “25” i Adele në vitin 2015 për të arritur këtë sukses, sipas statistikave nga Billboard dhe Forbes.

Reputation” është albumi i gjashtë i Swift.
Shtuar më 25/03/2018, ora 16:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori