Albi Nako ngacmon Alba Hoxhën live: “Gjyshi im e sheh motin për ty!”
Albi Nako ishte sot i ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit bashkë me balerinën profesioniste Alba Hoxha, me të cilën po bashkëpunon për Akademinë “Albi Nako Dance” e hapur pak kohë më parë!

Të përfolur së shumti për një marrëdhënie romantike përveç asaj profesionale, Albi dhe Alba ngjallën shumë interes në sytë tanë për të ditur më tepër rreth marrëdhënies së tyre.


Ashtu si gjithnjë, emisioni nisi me batuta dhe Albi tregoi një kërkesë që i kishte bërë Alba para emisionit, për të mos ta bërë të qeshë shumë duke e vënë në siklet.

Por koreografi i njohur nisi menjëherë me batuta duke thënë se të gjithë e shohin motin prej Albës në TV Klan, veçanërisht gjyshi i tij:

“Të gjithë e shohin motin vetëm për Albën. Edhe gjyshi im e shef vetëm për Albën”, u shpreh ai duke dhuruar humor pafund në studio.

Rudina i ngacmoi të dy edhe për martesën, por Albi diti si ta menaxhojë përgjigjen e tij:

“Unë jam në kërkim akoma. Si duket jam i martuar me profesionin”, u shpreh ai, ndërsa Alba nuk foli fare.
Shtuar më 10/10/2019, ora 18:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori