Albi Nako jo më pjesë e "Dance With Me"?
Albi Nako është një nga figurat më guximtare të koreografisë në Shqipëri.

Prej kohësh ai ka qënë në jurinë e "Dance ëith me", por duket se dikush tjetër do e zëvëndësojë.

44- vjeçari Kledi Kadiu thuhet se do t’i bashkohet jurisë së “Dance ëith me” në Tv Klan në zezonin e ardhshëm të këtij spektakli.

Ai është baba i një vajze të quajtur Lea dhe në pak ditë po përgatitet të lidhë kurorë me Charlotte Lazzari. /albeu.com/
Shtuar më 10/06/2018, ora 09:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori