Albërije Hadërgjonaj sfidon vitet, "mahnit" me format trupore (VIDEO)
Albërije Hadërgjonaj si Kim Kardashian!

Ne jemi mësuar të shohim ‘bombën’ 45-vjeçare të shfaqet çdo herë e më e kuruar në dukje.

Por Albërije Hadërgjonaj këtë herë ka befasuar të gjithë.

Ajo ka publikuar një video në të cilën shihet në një fusta të zi prej lateksi, material ky që është shumë i preferuar edhe nga Kim Kardashian.

Albërija nuk ka zhgënjyer dhe nuk ka gabuar aspak në këtë përgjedhje, meqë materiali i tregon për mrekulli format fantastike të trupit.

Ajo po përkujdeset shumë për format e saj të trupit e gjithashtu edhe fytyrën, e para pak kohësh ka thënë se të gjitha gratë duhet të kujdesen sa munden për veten e tyre. /albeu.com/Shtuar më 24/04/2019, ora 17:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori