E FUNDIT/ Rikthehen protestat studentore, studentët të pakënaqur me premtimet
Albëria i mbyll gojën të gjithëve, tregon projektin miliona dollarësh
Ajo prej vitesh ka krijuar një profil në muzikën shqiptare dhe jo vetëm me talentin por edhe bukurinë.

Pror prej disa kohësh ajo ësht tërhequr dhe nuk ka sjellë asnjë projekt të ri.

Kështu fansat e saj kanë filluar të komentojnë shumë faktin që Albërie shfaqet në evente luksoze duke diskutuar edhe se ku i gjen paratë.

Këngëtarja ja ka mbyllur gojëngjithëve me një video ku bën të ditur se po mbyll një kontratë prej 20 milion dollarësh, kështu që s'kanë pse t'ja qajnë hallin. /albeu.com/
Shtuar më 30/03/2018, ora 16:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori