Albani një vlonjat i vërtetë, Miriami tregon si ndodhi që lindi në 28 nëntor
Miriam Cani e ka cilësuar gjithmonë ardhjen në jetë të vajzës së saj Ameli si një bekim.

Plot 2 vite larg skenës ajo ka gjetur frymëzimin e duhur për t'iu përkushtuar jetës së saj profesionale.

Miriami ka kujtuar se më 28 nëntor, Ameli mbush 2 vjeç, datë kjo që përkon me ngritjen e flamurit në Vlorë.

Miriami ka zbuluar dhe një episod të ndodhur gjatë lindjes së vajzës.

"Në fakt unë shkova në spital në datë 27, por ka qenë një lindje e gjatë" tha Miriami.

Ndërkohë në stuadio i kujtuan faktin se Albani nga Vlora nuk mund ta silltë në jetë vajzën në një datë tjetër shkruan ekspress.

"Të keqen babi prit edhe 20 orë. E kupton 20 orë kontraksione që të arrijmë datën 28." kishte thënë Albani ndërkohë që Miriami ishte shtruar në spital.
Shtuar më 24/11/2017, ora 22:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori