Albani dhe Miriami nuk dinë t’i japin fund surprizave
Pëlqej
Alban Skënderaj dhe Miriam Cani duket se do na surprizojnw swrisht.

Këngëtarja ka publikuar në rrjete sociale një foto të saj me Albanin, ndërkohë që paralajmëron se për Krishtlindje do të vi versioni anglisht i këngës “Dhurata”.

“Me date 25.12 publikohet "More than a Song" versioni anglisht i kenges "Dhurata".

Kjo ndjenje nuk njeh gjuhe e as kufije ndaj ne keto dite festash duam ta ndajme kete kenge me cdo prind e femije kudo ne bote,”-përfundon Canirrjete sociale.
Shtuar më 14/12/2017, ora 23:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori