Albana Osmani tregon se për kë e ka marrë malli (FOTO LAJM)

Moderatorja e njohur e Top Channel Albana Osmani ka publikuar mëngjesin e sotëm një foto të dy viteve më parë ku shfaqet së bashku me ish-kolegen e saj të Fiks-Fare Gentjan Pjetri, i njohur si “Doktori i Fiksit”.

Përmes kësaj fotoje ajo ka treguar se e ka marrë malli për kohët kur kanë punuar së bashku dhe gjithashtu se e konsideron si vëlla “Doku me paska mare malli per tyja !,”-përfundon moderatorja e njohur.

Albana momentalisht është duke u marrë me nismën e saj bamirëse "Ti je një luledielli". /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2017, ora 12:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori