Albana Osmani tregon pse refuzoi propozimin për martesë nga dibrani
Për herë të parë, Albana Osmani ka treguar pse nuk pranoi propozimin e veçantë për martesë që mori nga një person që nuk e njihte më parë në 2015.

Personi që i propozoi ishtë një fans i saj i çmendur nga Dibra, i cili kërkonte lidhje serioze dhe ishte gati të bënte çdo gjë për Albanën.


“Sot jam e mendimit që media e përdori zotërinë. Unë jam njeri që bëj humor dhe kur nuk duhet, pra kam bonsens me tepri. Në fakt ai si mua, u ka shkruar letra edhe shumë vajzave të njohura, Ka vepruar po njësoj.

Nuk jam unë “Helena e Trojës” që po çmendet dynjaja. As nuk dua të atashohem si e tillë. Ndorshi që në media e solli në vëmendje “Fiks Fare” dhe besoj ishte super perfekte loja televizive. U argëtuam ne dhe publiku.

Kaq ishte perfekte. Më pas në një pasdite në “TCH” kaloi masa. Ishte një surprizë shumë e panevojshme. Ndjeva shumë keqardhje aq sa doja ta ndaloja atë komunikim. Që sot po i jap vëmendje, gjë që nuk ia vlen gjithsesi.

Pas emisionit e takova zotërinë, pasi dëshiroja t’i tregoja se jam një njeri si të gjithë dhe nuk jam iluzioni që kish krijuar. Bëra më të mirën. Për veten time edhe pse isha pjesë ë medias. Nuk ishte e drejtë. Audienca sot ka përballë matës mbi ndjekës të blerë, mbi like po të paguar.

Audienca sot është me historinë “çudia më ë madhe zgjat vetëm 3 sekonda”, sepse nuk kanë më kohë për të humbur. Pra ky është realiteti i ditëve të fundvit 2019. Nuk ishte rasti i parë që kam qëndruar në heshtje dhe kur është ndërlidhur emri im me njerëz që kanë qenë ose jo në mendje të kthjellët. Fuqia ime e heshtjes ka të bëjë PO MENDJ PËR TY më shumë se sa për një lajm, kushdo qofsh”, shkruan Albana.


Shtuar më 16/10/2019, ora 17:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori