Albana Osmani: Në fund të çdo tuneli ka një dritë
Bukuroshja Albana Osmani njihet për natyrën e qeshur e ndërsa i kalon situatat plot sportivitet, por një mesazh që ka përcjellë në Instagram është bërë melankolike.

"Në fund të çdo tuneli ka një dritë... !!! Një dritë e fortë rrezëllitëse.. !!

Kjo dritë mund të jetë dhe treni i rradhës, ndaj mos prit fundin", shkruan ajo. /albeu.com/
Shtuar më 05/09/2014, ora 10:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori