Albana e mërzitur për kohën pa diell
Pëlqej
Albana Osmani, teksa ka postuar një foto në Facebook duket e mërzitur me kokën poshtë dhe jo e qeshur siç jemi mësuar ta shohim gjithmonë.

Shkëlqimi i diellit dhe temperaturat e larta e kanë mërzitur bukuroshen e ekraneve, pasi në Facebook shkruan: ‘Vdiqëm për pak diell’. /albeu.com/
Shtuar më 18/08/2014, ora 18:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori