Alba Hoxha tenton të bëjë lëvizjen seksi por fansat e "flliqin" keq (VIDEO)
Balerina e njohur Alba Hoxha, u bë e famshme për talentin e saj në kërcim në një emision televiziv.

Tashmë Alba, është një ndër femrat më të ndjekura të shoëbizit shqiptar.

Balerina numëron rreth 200 mij njdekës në Instagram dhe është shumë aktive në këtë rrjet social.

Ditën e sotme ajo ka publikuar një video ku shihet të bëj sparkatën por pa dashje ajo ka flliqur veten.

Ndjekësve nuk u ka shpëtuar fakti se Alba kishte çorapet pis dhe të gjithë filluan të tallen.

Shumë prej tyre i kanë bërë asaj moral për faktin që me çorapet pis ka prekur vendin ku mbahen enët e ushqimit. /albeu.com/
Shtuar më 06/10/2018, ora 14:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori