Akuzat e rënda për të dashurën, Rezi i mohon të gjitha (VIDEO
Ditën e sotme kudo në media dhe rrjete sociale shpërtheu debati pasi aktori Rezart Veleshnja nisi të postonte në Instagram foto ku tregonte se e dashura e tij e kishte tradhtuar, e madje kishte pasur disa lidhje paralele.

Por në një reagim të fundit Rezart Veleshnja i mohon të gjitha.

Ai ka postuar në video në Instastory, duke i fshirë të gjitha të mëparshmet, ku thotë se profili i tij ishte hakuar dhe se nuk lidhje me ato publikime.

Ai deklaron se këtë çështje do t’ia kalojë policisë dhe prokurorisë. /albeu.com/
Shtuar më 10/02/2019, ora 23:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori