Aktorët më tërheqës në planet, nuk do ta besoni si dukeshin në rini (FOTO LAJM)

Brad Pitt
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Ata janë aktorët më të pëlqyer në historinë e Hollywoodit modern dhe nga revistat prestigjoze ndërkombëtare janë përzgjedhur si aktorët meshkuj më tërheqësplanet.

Vitet kalojnë ndërsa ata mbesin të kërkuar. Por ja si dukeshin ata shumë vite më parë dhe si duken tani.

Bëhet fjalë për aktorët: Tom Cruise, Johny Depp, Brad Pitt dhe Collin Farrell.
Shtuar më 20/03/2017, ora 15:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së