Aktorja turke trishton fansat, ky është vendimi i papritur që merr
Aktorja e njohur e serialit 'Karadayi', Berguzar Korel, e njohur me rolin e Ferides, ka bërë shumë fansa edhe në Shqipëri.

Por së fundmi aktoja ka dhënë lajmin e trishtueshëm për fansat e saj.

Berguzar Korel, ka njoftuar se ka hequr dorë nga aktrimi dhe nuk do të mund ta shohim më në asnjë rol të paktën për disa kohë.

Sipas saj ky vendim erdhi pasi po kërkointe më shumë kohë për familjen dhe ashmë është më e qetë dhe do t'i përkushtohet maksimalisht familjes së saj.

Fansat e Berguzar janë mërzitur nga ky vendim dhe i kanë kërkuar aktores ta mendojë sërish këtë vendim.

Për t'i qetësuar ata, kjo e fundit është shprehur se ky vendim është i përkohshëm dhe mbase në të ardhmen do të rikthehet sërish. /albeu.com/

Shtuar më 19/10/2018, ora 11:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori