Aktorja shqiptare sjell në jetë fëmijën e parë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembeçaj, ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo.

"Më e lumtur se kurrë! Faleminderit Zotit për këtë bekim. Welcome Viktoria Varfaj!”, shkruan ajo, krahas fotos së postuar në Facebook.

Rudina është kthyer në një personazh të njohurhumorit me interpretimet e saj në Al Pazar. /albeu.com/
Shtuar më 28/12/2016, ora 13:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Përtej tensionit politik që shkaktoi, shkarkimi i djeshëm i Ylli Manjanit nga posti i ministrit të Drejtësisë është shoqëruar me humor në rrjetet sociale.

Përtej tensionit politik që shkaktoi, shkarkimi i djeshëm i Ylli Manjanit nga posti i ministrit të Drejtësisë është shoqëruar me humor në rrjetet sociale.