Aktorja shqiptare me bikini mbush Instagramin, "çmenden" fansat (FOTO LAJM)

Aktorja me origjinë nga Kosova, Arta Elezaj është bërë e njohur për publikun me pjesmarrjen e saj në shfaqjen e humorit "Duplex".

Me bukurinë e saj dhe kaçurrelat që e karakterizojnë aktorja dhe modelja bëri për vete të gjithë publikun dhe gjithashtu Instagrami i saj fitoi një numër relativisht të lartë ndjekësish.

Format e saj trupore nuk kanë të sharë dhe Arta nuk nguron tja tregoj ato edhe ndjekësve në Instagram duke marë mbrapsh pafund komente pozitive. /albeu.com/

Shtuar më 11/08/2019, ora 22:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori