Aktorja nuk njeh limite, super seksi në moshën 47-vjeçare (FOTO LAJM)

Falë fizikut të saj perfekt, ajo ka arritur maja në karrierën e saj. Është fjala për Brooke Burke, e cila i ka surprizuar fansat me një foto të publikuar në "Instagram".

Aktorja 47-vjeçare">47-vjeçare tregoi trupin e saj muskuloz, teksa mbante të veshur vetëm një bluzë rozë.

"Më mori pak kohë për të marrë guximin për ta postuar. Kjo femër e kuruar përfaqëson shumë gjëra për mua. Dobësia, sensualiteti, besimi. Pooo, ne mund të jemi seksi dhe mund ta riformojmë turpin tonë të bukur në çdo moshë", shkruan ajo në foto. /albeu.com/

Shtuar më 16/04/2019, ora 13:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori