Aktorja ngre temperaturat, edhe në kafe shkon me tanga (FOTO LAJM)

Pëlqej
Demi Rose edhe një herë shfaqet bombastike në bikini. Demi Rose është sërish në qendër të vëmendjes. Bukuroshja 23-vjeçarja tregoi format e saj dje në Meksikë.

Ylli ishte veshur me bikini të zeza dhe dukej e mrekullueshme. Dhe sigurisht të gjithë sytë ishte të Demi.


Shtuar më 11/01/2019, ora 14:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori