Aktorja flet për personazhin e preferuar të shqiptarëve: Në jetë sillem si Bukra
Personazhi i Bukrës në Portokalli padyshim qw pwlqehet shumw nga publiku.

Albana Perhati, aktorja që luan rolin e Bukrës, ishte sot e ftuar në “Pasdite në Top Channel”, së bashku me Xhemi Shehun dhe Ledio Lakon.

Mes shumë personazheve që ka sjellë në Portokalli gjatë viteve, Albana zgjedh pikërisht Bukrën si personazhin e saj më të spikatur.

Gjithashtu, edhe për vetë Albanën, Bukra është dominuese, ndodnjëherë edhe në përditshmërinë e saj: “Bukrapëlqen më shumë. E shijoj kaq shumë atë personazh, saqë kam filluar të flas ndonjëherë si ajo.

Më shpëton ndonjëher녔 – rrëfen aktorja me të qeshur pas pyetjes cilin personazh pëlqen më shumë nga rolet e saj. “Larg qoftë”, – shton, nëse do të sillej si Bukra, por gjithsesi mbetet një prej personazheve më të dashur të Portokallisw.
Shtuar më 06/02/2018, ora 19:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori