Aktorja e njohur turke rrëfen tmerrin e përjetuar: Preva damarët
Aktorja e njohur turke, Meryem Uzerli apo e njohur te ne si ”Sulltanesha Hyrem”, ka një numër të madh të fansave në vende të ndryshme të botës.

Meryem Uzerli është njëra ndër aktoret e njohura dhe të dashura për publikun, për të cilën shkruhet dhe komentohet mjaft.

Aktoria ka rrëfyer momentet e vështira dhe dramatike që ka përjetuar kur ish-i fejuari i kërkonte të abortonte fëmijën e saj.

“Në Antalja mora një çmim, po atë natë tentova të vras veten. Shkova në dhomën e hotelit, e hodha statujën e çmimit dhe e shkatërrova.

Isha çmendur dhe preva damarët, kishte gjak kudo. Doja të hidhesha nga ballkoni sepse vetëm kështu do të shpëtoja. Doja të zhdukesha, e shihja shpëtimin tek vdekja”, u shpreh ajo për mediat turke. Edhe pse mes shumë vështirësive, ajo e solli në jetë vajzën e saj, duke iu përkushtuar plotësisht. /albeu.com/
Shtuar më 05/02/2018, ora 14:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori