Aktorja e njohur shtatzënë për herë të parë në moshën 42 vjeçare
Ajo u bë e dashur për publikun shqiptar, me rolin në filmin Shtëpiaket e dëshpëruara.

Aktorja e njohur 42-vjeçare, Eva Longoria është në pritje të ëmbël dhe pret fëmijën e saj të parë.

Aktorja është gjashtë muajshe shtatzënë dhe është shprehur e emocionuar për këtë mrekulli në jetën e saj.

Ajo është në një lidhje me Jose Baston, me të cilin pret edhe fëmijën. /albeu.com/
Shtuar më 23/02/2018, ora 18:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori