Aktorja e njohur humbet vajzën në një aksident tragjik
Një tragjedi ka nodhur në Brooklyn kur një aksident automobilistik i ka marrë jetën vajzës katër vjecare të aktores së njohur.

Aktorja e njohur e serialit "The americans", Ruthie Ann Miles ka humbur vajzën e saj 4-vjeçe Abigail.

34-vjeçarja ishte me vajzën, mikeshën e saj dhe djalin e mikeshës teksa po kalonin rrugën në Brooklyn kkur njw makinw i pwrplasi.

Vajza e aktores, Abigail dhe djali 1 vjeç i mikeshës së saj mbetën të vdekur nga aksidenti fatal

Ruthie u dërgua menjëherë në spital dhe siç raportojnë mediat e huaja ajo është shtatzënë, mirëpo foshnja është mirë. /albeu.com/
Shtuar më 07/03/2018, ora 16:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori