Aktorja e filmit "Titanic" tregon se ka 12 vite që nuk peshohet
Aktorja e famshme, Kate Winslet, ka thënë që nuk është matur në peshore për më shumë se 12 vjet.

Kjo sipas aktores për arsye se disa ekspertë fitnesi i kanë këshilluar të tjerët që t’i shmangin matjet.

“Nuk e kam matur veten që 12 vjet. Top këshillë”, shtoi ajo transmeton Klan Kosova.

Trajneri personal i atletëve dhe yjeve, Rich Tidmarsh, tha për The Independent:

“Ju nuk duhet të humbni peshë – idealisht ju dëshironi që ta mbani peshën e njëjtë përderisa doni të zvogëloheni”. /albeu.com/
Shtuar më 30/09/2017, ora 17:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori