Aktorja 52 vjeçare: Kam fëmijët më të zhurmshëm në planet
Aktorja 52-vjeçare Sandra Bullock ka qënë e ftuara e parë e programit të drejtuar nga Harry Connick Jr.

Gjatë intervistës ajo ka zbuluar se ka fëmijët më të zhurmshëmplanet.

Fëmijët janë shumë të mirë, por të zhurmshëm. Unë kam fëmijët më të zhurmshëmplanet, por janë të mrekullueshëm.

Duket se janë kështu për shkak se janë fëmijë nga New Orleans. Janë shumë të mirë dhe argëtues”, është shprehur aktorja hollivudiane. /albeu.com/

Shtuar më 13/09/2016, ora 13:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori