Aktori Michael Clarke Duncan vdes në moshën 54 vjeçare
Aktori Michael Clarke Duncan i cli ka aktruar një sërë filmash, duke përfshirë edhe rolin e nominuar për Oscar si i dënuar me vdekje në "The Green Mile" ka ndërruar jetë të hënën pas problemeve me zemrën.

54 vjeçari ka luajtur edhe në filma të tjerë të suksesshëm si "Armageddon," ''Planet of the Apes" dhe "Kung Fu Panda". /albeu.com/
Shtuar më 04/09/2012, ora 10:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori