Aktori më i njohur turk bëhet imazh i firmës së famshme të veshjeve (FOTO & VIDEO)

Aktori i njohur turk, Kivanc Tatlitug i cili ka vjedhur zemrat e femrave shqiptare me rolet e tij tani do të jetë imazh i një prej firmave më të njohura të veshjeve.

Kivançi i cili në Shwipëri njihet në rolet e Mehmetit në serialin “Gymysh” , Kuzey në serialin “Kuzey dhe Guney” etj, është cilësuar si Brad Pitt i Turqisë.

Aktori i njohur u martua para një viti me të dashurën e tij, Basak Dizer.

Bukuroshi turk tashmë është imazh i firmës së veshjeve Mavi e cila sapo ka nxjerrë koleksionin e ri.

Në klipin e mëposhtëm të realizuar nga Mavi duket Tatlitug duke sfiluar veshjet e fundit.

Shtuar më 28/03/2017, ora 10:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori