Aktori juaj i preferuar turk vjen me një serial të ri
Çagatay Ulusoy është aktori më i ri turk, i cili duket mjaft i pëlqyer nga publiku.

Ai është i njohur për rolin e Sarpit në serialin e transmetuar në Klan Plus, ''I Infiltruari''.

Së shpejti ai do të nisë një serial të ri përkrah aktorëve të njohur si Okan Yalabık, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü dhe Mehmet Kurtuluş.

Seriali do të jetë një prodhim i një prej kompanive më të mëdha të produksionit në botë ''Netflix''. /albeu.com/
Shtuar më 09/03/2018, ora 14:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori