Aktori i Portokallisë në zi, humb personin e afërt (FOTO LAJM)

Pëlqej
Olsi Bylyku është një nga aktorët e rinj të emisionit të humorit “Portokalli”. I njohur ndryshe si “Kimikati” aktori po punon aktualisht për sezonin e tij të dytë në këtë spektakël.

Por sot një ngjaje e hidhur i ka ndodhur aktorit. Në postimin e tij në Instagram aktori tregon se ditën e sotme është ndarë nga jeta gjyshja e tij. I prekur nga kjo humbje Olsi shkruan:

“Shpirti tu prehtë në paqe gjyshja ime.Do më mungosh shumë. Pusho e qetë se ke lënë fëmijë të mbarë me nipër dhe mbesa e dashuri dhe mirësi tek çdo njeri që të nje ty!” /albeu.com/
Shtuar më 14/11/2017, ora 14:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori