Aktori i bën "diss" Bleonës për ngrirjen e vezëve (VIDEO)

diss Bleona Qerretit!😛😛😂

A post shared by @rezart.veleshnja on

Pëlqej
Aktori i spektaklit “Portokalli” Rezart Veleshnja ka ironizuar ngrirjen e vezëve të këngëtares Bleona Qereti.

Veleshnja ka imituar këngëtaren në këtë proces duke dhënë këshilla për meshkujt sesi mund të ruajnë spermën për 30 apo 40 vjet dhe më pas mund bëhen prindër.

Nuk dihet sesi do e presë Qereti këtë video, pasi ka mjaft e ndjeshme me komentet lidhur me vendimin e saj për të ngrirë vezët.

"Diss Bleonës"-ka shkruar aktori mbi videon.
Shtuar më 14/11/2017, ora 09:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori