Aktorët e “Fifty Shades of Grey” i shpëtojnë sulmit terrorist në Nice
Producentët kanë bërë me dije se aktorët e flimit “Fifty Shades of Grey” janë shëndoshë e mirë pas sulmit të ndodhur në Nice.

Ata ishin atje vetëm pak orë para se sulmi terrorist të ndodhte, për xhirimet e një skene romantike të filmit të dytë.

Në mesin e tyre ishin edhe aktorët kryesorë Jamie Dornan dhe Dakota Johnson./Albeu.com/
Shtuar më 15/07/2016, ora 18:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori