Aksidentohet reperi i njohur shqiptar
Një nga reperët më të njohur në shqipëri ka pësuar aksident automobilistik.

Bëhet fjalë për reperin e njohur Stresi. Burime për Ekspress tregojnë se Stresi është aksidentuar pak para mesnatës në Tiranë.

Ai është aksidentuar me një motorr në zonën e njohur si 'Komuna e Parisit' rreth orës 23:30. Sipas burimeve për Express mësohet se ai ka marrë lëndime të lehta dhe gjendet jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë pranë policisë nuk është regjistruar asnjë aksident që lidhet me emrin e këngëtarit.

Me siguri Stresi është larguar menjëherë pas ndodhisë nga vendngjarja. /albeu.com/
Shtuar më 19/09/2017, ora 19:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori