Aksidentohen Ermal Mamaqi dhe Alban Skënderaj
Disa orë pas mesnatës, në hyrje te rrethrrotullimit ne Ferizaj, këngëtari Alban Skenderaj dhe Ermal Mamaqi kanë bërë një aksident.

Mësohet se të dy nuk kanë pësuar dëmtime, ndërsa mjeti është shkatërruar.

Ata kanë qëndruar mbrëmë në Shkup, pasi kane qene të ftuar në një darkë për festën e madhe të Bajramit. /albeu.com/

Shtuar më 06/07/2016, ora 11:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori