Aksidentalisht Katy Perry shpërndan numrin e telefonit në Twitter
Me qëllim apo jo, jeni ju që ta vlerësoni xhestin që ka kryer Katy Perry, duke shpërndarë numrin e saj të telefonit në të gjithë botën. Në fakt kjo ka ndodhur aksidentalisht, teksa ajo ka postuar një video tejet të dashur për të.

30 vjeçarja e cila ka 70 milionë ndjekës në Twitter, ka shpërndarë një video të qenit të saj, pa e kuptuar se bashkë me të kishte dhënë edhe numrin e telefonit. Pasi ka parë se diçka nuk po shkonte, këngëtarja ka hequr videon dhe llogaria e saj nuk ka funksionuar për pak kohë. /albeu.com/
Shtuar më 04/04/2015, ora 11:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori